משה תמם שיפוצים ובניה מחדש בע”מ

פרופיל החברה

אודות

אודות

חברת משה תממ הינה חברה משפחתית, מהוותיקות בשוק, עם ניסיון ואמינות של 40 שנה.

החברה הינה בבעלותו של המייסד משה תממ. משה החל את דרכו המקצועית כקבלן בשיפוצי בתים. במשך השנים בהן הקים את החברה, צבר ניסיון רב ומגוון, המאפשר לחברה להיות מומחית ומצטיינת בתחומה.
החברה מתמחה בשיפוצים ובניה מחדש תוך כדי שמירה על סטנדרטים ברמה עילית, תוך מתן תשומת לב לכל פרט באופן אישי וקריאטיבי.

 הון אנושי – הערך המוסף של החברה מושתת על ההון האנושי, הצוות שלנו. צוות עובדים קבוע, אמין ומיומן. אנשי ביצוע בעלי מחויבות גבוהה לחברה וללקוח. בזכותם, מתאפשר ללקוח, לקבל שירות אישי לאורך כל הדרך, במקצועיות, איכות וזמינות שאינה מתפשרת.

לכל פרויקט, יש מנהל עבודה ייעודי ואחראי על סינרגיה בין כל הגורמים לתוצר מדויק ועמידה בלוחות הזמנים.

תוצרי העבודה ברמת  haute couture באים לידי ביטוי באיכות העבודה הגבוהה, בלאי נמוך ורמת הגימור ללא רבב, המושגים לאחר בדיקות קפדניות של כל אנשי הצוות.

"חשוב לנו שהלקוח יקבל ביצוע מושלם. אנו מקפידים על כל פרט, בכל שלב, ולאורך כל תהליך השיפוץ. לקוחות רבים המגיעים לביקור במהלך העבודה מופתעים מאיכות העבודה בכל שלב, מהניקיון התמידי באתר ומהיסודיות. כך כל הגורמים המעורבים בפרויקט, מקבלים תמונה ברורה בשטח, בכל רגע נתון." משה תממ .

שירותים

שירותים

חזון וערכי החברה

חזון וערכי החברה

חזון החברה:
שיפוץ ובניה מחדש של בתים ברמה haute couture,
באיכות בלתי מתפשרת וברמת גימור יוצאת דופן,
תוך מתן תשומת לב לכל פרט ולכל צורכי הלקוח באופן אישי.

ערכי החברה:

שביעות רצון הלקוח

המחויבות האישית, הקפדה על הפרטים ושמירה על איכות תוך התאמת התוכניות לצרכי השטח מבטיחים לך עמידה בלוחות הזמנים ברמת ביצוע ללא רבב.

מעורבות אישית
החברה דוגלת בשירות אישי ושקיפות לאורך התהליך תוך ייעוץ, הבנה ודגש על הפרטים והצרכים הייחודיים שלך בניהולו של הבעלים והמייסד משה תממ.
משה תממ, הינו חלק בלתי נפרד מהשטח ובשילוב עם מנהל פרויקט ייעודי וצוות מיומן וותיק בניצוחו האישי, הם הבסיס לתוצאות מקצועיות ומדויקות.

מקצועיות
החברה משפצת ובונה בתים מחדש ברמת   
haute couture  מותאמת אישית ויוצאת דופן תוך מחשבה מקצועית ויצרתית לכל פרט, בכל שלב.
שימוש בחומרים איכותיים, בדיקות קפדניות ומדויקות יבטיחו לך הנאה ושמירה על איכות גבוהה ורמת גימור מושלמת לאורך זמן.
בכל פרויקט יש מנהל פרויקט ייעודי שמלווה את התהליך. המומחיות והניסיון חשובים, כדי להתאים את התוכנית לצרכי השטח. לכן, אנו מקפידים שהמנהל יהיה נוכח באתר בכל רגע לפקח, ולנהל את העבודה בדיוק ובמקצועיות.